Aniołowie do pomocy – Lester Sumrall

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Aniołowie do pomocy - Lester SumrallNigdy wcześniej w historii nie było tak wielkiego zainteresowania zjawiskami nadprzyrodzonymi. Wiele gazet, czasopism, programów radiowych i telewizyjnych od czasu do czasu pokazuje przedmioty związane z okultyzmem, astrologią, spirytyzmem, egzorcyzmem, UFO i doznaniami pozazmysłowymi. Przemysł kinowy odkrył, że filmy o tej tematyce są pewnym przebojem kasowym.

Jednak z powodu wielu mylnych informacji i rażących fałszerstw w tym temacie chrześcijanie, raczej nieśmiało, ale wycofali się ze wszystkiego co ponadnaturalne. W ten sposób zignorowali ważną dziedzinę, którą Bóg chce nam uświadomić – rzeczywistość i służbę aniołów.

Ten niesamowity i ekscytujący świat, w którym są anioły, istnieje naprawdę i Bóg zdecydował się objawić nam to w Biblii, jedynym właściwym i potrzebnym nam źródle informacji.

Dokonałem wnikliwego studium niemal trzystu wersetów związanych z aniołami na kartach Starego i Nowego Testamentu. W niniejszej książce przedstawiam wyniki tego studium i modlę się, aby stały się dla czytelnika bogatym błogosławieństwem. Niech twoje duchowe oczy będą szeroko otwarte, gdy będziesz czytać te słowa.

Lester Sumrall

Dane techniczne

Ilość stron: 125
Okładka: miękka
Autor: Lester Sumrall
Wydawca: Wydawnictwo AF

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Zobacz również

Sądowa stolica Chrystusa

Sądowa stolica Chrystusa – Rick Howard

„Jest zarówno wciągająca jak i przerażająca. Powinien ją przeczytać każdy wierzący. Książka ta jest poruszającym …

Jeden komentarz

  1. Do przeczytania przez 1 dzień. Jednak by skorzystać z bogatej treści nie radzę się śpieszyć. Dobre i przystępne nauczania o aniołach.

    Nie ma jeszcze głosów.
    Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.