Aniołowie do pomocy – Lester Sumrall

Aniołowie do pomocy - Lester SumrallNigdy wcześniej w historii nie było tak wielkiego zainteresowania zjawiskami nadprzyrodzonymi. Wiele gazet, czasopism, programów radiowych i telewizyjnych od czasu do czasu pokazuje przedmioty związane z okultyzmem, astrologią, spirytyzmem, egzorcyzmem, UFO i doznaniami pozazmysłowymi. Przemysł kinowy odkrył, że filmy o tej tematyce są pewnym przebojem kasowym.

Jednak z powodu wielu mylnych informacji i rażących fałszerstw w tym temacie chrześcijanie, raczej nieśmiało, ale wycofali się ze wszystkiego co ponadnaturalne. W ten sposób zignorowali ważną dziedzinę, którą Bóg chce nam uświadomić – rzeczywistość i służbę aniołów.

Ten niesamowity i ekscytujący świat, w którym są anioły, istnieje naprawdę i Bóg zdecydował się objawić nam to w Biblii, jedynym właściwym i potrzebnym nam źródle informacji.

Dokonałem wnikliwego studium niemal trzystu wersetów związanych z aniołami na kartach Starego i Nowego Testamentu. W niniejszej książce przedstawiam wyniki tego studium i modlę się, aby stały się dla czytelnika bogatym błogosławieństwem. Niech twoje duchowe oczy będą szeroko otwarte, gdy będziesz czytać te słowa.

Lester Sumrall

Dane techniczne

Ilość stron: 125
Okładka: miękka
Autor: Lester Sumrall
Wydawca: Wydawnictwo AF

Zobacz również

Który człowiek bogaty może być zbawiony?

Który człowiek bogaty może być zbawiony? – Klemens Aleksandryjski

Pismo „Który człowiek bogaty może być zbawiony?” powstało około 200 roku w Aleksandrii i jest …

Jeden komentarz

  1. Do przeczytania przez 1 dzień. Jednak by skorzystać z bogatej treści nie radzę się śpieszyć. Dobre i przystępne nauczania o aniołach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *