Boży kierunek – Craig Groeschel

Boży kierunek – Craig GroeschelKażdego dnia, chwila po chwili, twoje wybory sumują się i albo pogłębiają, albo umniejszają historię twojego życia.

W którą stronę zmierzasz? Czy zbierasz korzyści, wynikające z podejmowania właściwych decyzji? A może gdzieś utknąłeś i ciągle rozglądasz się w obawie przed nowymi przeszkodami? Gdziekolwiek się znajdujesz, masz przed sobą lepszą drogę i możesz wejść na nią dzisiaj.

W tym inspirującym przewodniku Craig Groeschel, autor bestselerów „New York Timesa”, pokazuje, w jaki sposób twoje decyzje mogą połączyć cię z Bogiem i poprowadzić do takiego życia, o jakim tylko śniłeś.

To nie jest kolejna wymyślna strategia, za pomocą której złożysz nierealne zobowiązania. Proste kroki, zawarte w Boskim kierunku, są zdyscyplinowane i możliwe do osiągnięcia, a dzięki nim twoje życie dotrze do nieoczekiwanych miejsc, które mógł zaplanować tylko Bóg. Jeśli Mu pozwolisz. Dowiedz się, jak to zrobić.

PODEJMUJ DECYZJE, DZIĘKI KTÓRYM
TWOJE ŻYCIE BĘDZIE TAKIE,
JAKIEGO OCZEKUJE BÓG

Dane książki:

Autor: Craig Groeschel
Okładka: miękka
Format: 135×205 mm
Liczba stron: 248
Rok wydania: 2017
Wydawca: Wydawnictwo Szaron

Fragment

Ostatecznie to, komu zdecydujesz się uwierzyć, dla kogo chcesz żyć i za czym będziesz się opowiadał, zależy od ciebie. Wierzę, że mogę ci pomóc, dając narzędzia, których potrzebujesz, by podjąć decyzje inspirowane przez Boga, decyzje, które stają przed tobą każdego dnia.

Bez względu na to, gdzie jesteś w swoim życiu w tej chwili, następna decyzja, która zmieni twoje życie, jest dla ciebie wyjątkowa. Być może już postanowiłeś zaufać Jezusowi, a teraz czujesz, że powinieneś podjąć jakieś ważne decyzje dotyczące relacji, tego, czy założyć rodzinę, decyzję o zmianie kariery, o przeprowadzce do innego kraju. Pomysły, które przedstawię w tej książce, pomogą ci zastanowić się, w jaki sposób możesz sprawić, by twoje decyzje były zgodne z twoją wiarą i najgłębszymi wartościami.

W tej książce wspólnie poszukamy Bożej mądrości dotyczącej tego, w jaki sposób możesz podejmować najlepsze decyzje w siedmiu kluczowych sferach. Każda sfera zaczyna się jedną główną decyzją, która pomoże ci żyć taką historią, jaką chcesz opowiadać. Co jeszcze ważniejsze, zmiana sposobu, w jaki podejmujesz decyzje, pomoże ci opowiadać tę historię, której Bóg dla ciebie pragnie. Gdy zaczniesz podejmować jedną Bożą decyzję za drugą, zobaczysz, jak wyłania się z nich twoja historia, ta, którą Bóg chce poprzez ciebie opowiedzieć.

I z Jego pomocą wykorzystasz potężną wolność, którą On ci dał, żebyś przemienił swoje życie.

Jeśli nie podoba ci się kierunek, w jakim podąża twoje życie, dobra nowina jest taka, że Bóg może sprawić, że wszystko się zacznie dla ciebie układać (zob. Rz 8,28). On jest ci oddany i chce dla ciebie o wiele więcej niż to, o czym teraz najpewniej myślisz. Nie możesz zmienić swojej przeszłości, ale Bóg może ci pomóc przepisać twoją historię i zmienić twoją przyszłość.

On nie stworzył cię po to, byś przeżywał tragedię, zawsze się z czymś zmagał i wychodził z tego jako pokonany tylko dlatego, że podjąłeś kilka złych decyzji (a może nawet zaledwie jedną). Nie, On stworzył cię, byś żył pełnią swojego życia, byś ufał, że On potrafi ukoić twój ból swoją mocą. Bóg nie skupia się na twoim szczęściu, ale na twoim poszukiwaniu Jezusa, które jak nic innego zaspokaja twoją duszę.

Zatem jeśli jesteś gotowy, by rozpocząć, najlepszą decyzją, jaką możesz teraz podjąć, jest przewrócenie kartki na kolejną stronę.

Zobacz również

Prawdziwy Dobrobyt

Prawdziwy Dobrobyt

Prawdziwy Dobrobyt Podtytuł: Biblijne zasady dysponowania dobrami materialnymi Autor: Gene A. Getz   Prawdziwy dobrobyt …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *