Byłam czarownicą – moja prawdziwa historia

Byłam czarownicą - moja prawdziwa historiaOpis : Jeżeli zgubiłeś drogę, powróć do jej początków, głosi taoistyczne porzekadło. Gdyby nie to, że u początków życiowej drogi Doreen Irvine stanął ktoś, komu wiele lat później, u kresu swej fascynacji czarami, magią i światem duchów mogła zaufać, jej los potoczyłby się zapewne inaczej, prezentowana tu autobiografia „królowej czarownic” niczym nie różniłaby się od analogicznych książek, których autorami są uczniowie indiańskich szamanów: Carlos Castaneda, Lynn V.Andrews, Michael Harner i wielu innych. Życie Doren Irvine zaczęło się zwyczajnie: w zwykłej rodzinie, pośród licznego rodzeństwa. Potem była ucieczka z domu, praca „na ulicy”, narkotyki, więzienie. Aż wreszcie przyszło wyzwalające odkrycie, że istnieje inny, pełen mocy i niezwykłych zjawisk świat, w którym odepchnięta przez ludzi i pokrzywdzona przez los kobieta znalazła spełnienie.

Wdrażając się w coraz to nowe arkana magii zaszła w tej dziedzinie wysoko, osiągnęła takie stopnie wtajemniczenia, jakie były udziałem najsłynniejszych magów Zachodu Eliphasa Leviego, Aleistera Crowleya, Papusa. Aż wreszcie zrozumiała, że poza światem magicznych potęg istnieje jeszcze jeden, niezwykły świat: świat ducha, za którym tęskniła od wczesnego dzieciństwa. A wtedy na jej drodze znów pojawił się ów ktoś, kto stał się dla niej bramą wiodącą ku najlepszemu ze światów, ona zaś, wsłuchana w jego głos podążała za nim i dziś dzieli się z nami tymi świadectwami.

Autorka książki „Byłam czarownicą” – Doren – jest zwycięstwem, sukcesem i trofeum Bożej łaski, Moc Boga zademonstrowała się w niesamowity sposób w jej ponadnaturalnym uwolnieniu dzieki autorytetowi Jezusa Chrystusa. Duch Święty użył mojej osoby według swojej woli, by zwyciężyć w życiu Doreen i dokonać tej niesamowitej transformacji.

Odchodziłam, by poszukać nowego życia, które postanowiłam dobrze rozpocząć. I … którego nigdy nie znalazłam. Będąc w końcu na wolności, nie wiedziałam co z nią począć, nie wiedziałam dokąd pójść. Moje dobre intencje rozwiewały się na cztery strony świata. Teraz wiem, że nikt nie jest w stanie iść samemu przez życie, bez kochającej ręki Chrystusa i jego przewodnictwa. Każdy krok grozi upadkiem. Wtedy jeszcze nie miałam oparcia w Zbawicielu. Ostatecznie zdecydowałam się zajrzeć do Soho, do moich starych znajomych. W bardzo krótkim czasie Śmiała Diana znów była na scenie. Gorzej – wróciłam do narkotyków…

Autor: Irvine Doreen
Wydawca: Fundacja Głos Ewangelii
Ilość stron: 205, format: 11×17 cm, okładka: miękka

Tytuł: Byłam czarownicą – moja prawdziwa historia

Zobacz również

Boży Generałowie - Przebudzeniowcy

Boży generałowie Przebudzeniowcy – Roberts Liardon

Fascynujące duchowe biografie najpotężniejszych kaznodziejów z czasów wielkich przebudzeń m.in.: Johna i Charlesa Wesleya, twórców …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *