Droga sceptyka do Boga

Droga sceptyka do BogaŚwiadectwo nawrócenia Josha McDowella. Książka ta jest opisem życia zwykłego człowieka obdarzonego nadzwyczajną mocą z powodu swego oddania się Jezusowi Chrystusowi. Owo oddanie pomaga wyjaśnić, dlaczego Josh McDowell przemawiał do ponad sześciu milionów studentów i pracowników naukowych; odbył trzy tysiące sto lotów samolotowych do 49 stanów i 58 obcych krajów; przeprowadził 14 235 wykładów na 585 uniwersytetach; zjadł w drodze 13 140 posiłków; spał w l 375 różnych motelach.

Ojciec Niebieski wykonuje piękne wyroby garncarskie z bardzo zwyczajnej gliny. Joe Musser wierzy, że historia Josha zachęci cię do zaufania Bogu w kwestii wykorzystania cię w jakiś specjalny sposób, abyś wpłynął na życie innych. Może ta książka pomoże ci w tym, by twoje oddanie stało się całkowite.

Gdy będziesz czytał tę historię, zgodzisz się, że prawda jest rzeczywiście dziwniejsza niż fikcja. Ponieważ historia ta jest niezwykła, chcieliśmy, abyś czytał ją napisaną piórem mistrzowskiego rzemieślnika i „kowala” słowa. Wierzymy, iż zgodzisz się, że współautor „Joni” – Joe Musser, dobrze uchwycił i oddał „ekscytację tym, co niespodziewane”, które cechuje życie Josha McDowella.

Wydawca: Towarzystwo Krzewienia Etyki Chrześcijańskiej, Kraków

Współautor: Joe Musser
Format: 144x204mm
Liczba stron: 219
Oprawa: miękka

Tytuł: Droga sceptyka do Boga

Zobacz również

Byłem człowiekiem Arafata

Byłem człowiekiem Arafata – Tass Saada

Na lotnisku w stolicy Kataru oczekiwali go już bracia. Widząc pistolet za pasem starszego brata, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *