Tylko miłość sprawia cuda – Mahesh Chavda

Tylko miłość sprawia cuda - Mahesh ChavdaKsiążka „Tylko miłość sprawia cuda” jest fascynującą i inspirującą historią życia i służby Mahesha Chavdy, który odkrył, że drogą prowadzącą do cudów jest droga miłości. Mahesh był bliskim przyjacielem i współpracownikiem Dereka Prince’a. Wychował się w Mombasie, w Kenii, jako jedno z ośmiorga dzieci wybitnego hinduskiego nauczyciela. Rozczarowany wiarą swoich przodków, postanowił szukać prawdy w Biblii. Pewnej nocy Bóg objawił mu się w niezwykłej wizji, po której Mahesh oddał swoje życie Jezusowi.

Autor opowiada o ponadnaturalnej mocy Królestwa Bożego i namaszczeniu Ducha Świętego – można je zaobserwować zarówno w życiu osobistym autora, jak i w jego międzynarodowej służbie. Cuda opisane w tej książce zostały udokumentowane i poświadczone przez naocznych świadków, w tym także lekarzy. Szczególnie jeden z nich zasługuje na uwagę. Jest to historia zmartwychwstania sześcioletniego Katshinyi.

Wydawnictwo: W Wyłomie
Liczba stron: 159
Format: 14,5 x 20,5 cm
Okładka: miękka
Autor: Mahesh Chavda

Tytuł: Tylko miłość sprawia cuda
Kiedy człowiek poddaje się Bożej mocy

Zobacz również

Boży Generałowie - Przebudzeniowcy

Boży generałowie Przebudzeniowcy – Roberts Liardon

Fascynujące duchowe biografie najpotężniejszych kaznodziejów z czasów wielkich przebudzeń m.in.: Johna i Charlesa Wesleya, twórców …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *