Modlitwa Jabesa

Modlitwa JabesaMała książka-wielka zmiana. Książka Modlitwa Jabesa została nazwana przez „Publishers Weekly” – „najszybciej sprzedającą się pozycją wszechczasów”. Przez 35 tygodni figurowała na pierwszym miejscu listy bestsellerów tygodnika „New York Times”. Przetłumaczona została na 21 języków. Trwają przygotowania do jej adaptacji filmowej.
Bruce Wilkinson wraz z żoną Darlene mają troje dzieci i sześcioro wnucząt. Mieszkają w Atlancie, w stanie Georgia, jednak dużą część czasu spędzają w południowej Afryce, angażując się w pracę misyjną.

SPIS TREŚCI
Przedmowa
Rozdział pierwszy
Mała modlitwa, gigantyczna nagroda 9
Rozdział drugi
Dlaczego więc nie prosić? 19
Rozdział trzeci
Życie z rozmachem dla Boga 32
Rozdział czwarty
Dotyk wielkości 49
Rozdział piąty
Zabezpieczenie dziedzictwa 67
Rozdział szósty
Witaj na liście honorowej Boga 81
Rozdział siódmy
Uczyń modlitwę Jabesa swoją własną 92

DOKTOR BRUCE H. WILKINSON jest założycielem i do 2002 roku był prezesem Walk Thru the Bible Ministries, międzynarodowej organizacji zajmującej się m.in. szkoleniem nauczycieli biblijnych. W roku 2003 wyjechał do RPA, gdzie założył organizacje Dream for Africa, której celem jest walka z nędzą i głodem, pomoc sierotom i ofiarom AIDS.
Napisał wiele książek, które do tej pory sprzedano w liczbie 22 milionów egzemplarzy. Na liście jego bestsellerów są takie tytuły, jak m.in.: The Prayer of Jabez, Secrets of the Vine, A Life God Rewards, The Dream Giver.

Książka Modlitwa Jabesa została nazwana przez „Publishers Weekly” – „najszybciej sprzedającą się pozycja wszechczasów”. Przez 35 tygodni figurowała na pierwszym miejscu listy bestsellerów tygodnika „New York Times”. Przetłumaczona została na 21 języków. Trwają przygotowania do jej adaptacji filmowej.

Bruce Wilkinson wraz z żoną Darlene maja troje dzieci i sześcioro wnucząt. Mieszkają w Atlancie, w stanie Georgia, jednak dużą część czasu spędzają w południowej Afryce, angażując się w prace misyjna.

Przez ponad trzydzieści lat dr Bruce Wilkinson żył w przekonaniu, ze powinien stać się narzędziem w ręku Boga, by jego działania ewangelizacyjne wykroczyły poza zwykłe ludzkie ograniczenia. Częścią jego codziennej modlitwy stała się prośba: „Obyś poszerzył moje granice”. I jasno widać, ze Bóg mu odpowiada.

Tytuł: Modlitwa Jabesa

Autor: Bruce Wilkinson
Liczba stron: 101
Format: 120×165
Oprawa: twarda
Wydawca: Fundacja Głos Ewangelii

Zobacz również

Zanim powiesz amen

Zanim powiesz amen – Max Lucado

„Jeśli przeczytałeś jedną z książek Maxa, przeczytaj i tę. Obiecuję, że cię zainspiruje”. GEORGE STRAIT, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *