Poradnictwo chrześcijańskie

Poradnictwo chrześcijańskie Najbardziej znany podręcznik z zakresu poradnictwa chrześcijańskiego. Niezbędny dla wykładowców i studentów seminariów biblijnych oraz wszystkich duszpasterzy. Pomocny dla każdego chrześcijanina w indywidualnym zdobywaniu wiedzy.

:: Fragm. przedmowy
Pokorą napełnia mnie świadomość, że wszystko co robimy, książki, które piszemy, poprawiamy i czytamy, oraz porady, których udzielamy, są możliwe jedynie dzięki zdolnościom, pragnieniom i możliwościom, które dał nam Bóg.
Ponownie więc składam tę książkę jako wyraz mej wdzięczności Bogu, modląc się, aby przyniosła ona chwałę Jezusowi Chrystusowi i mając nadzieję, że Duch Święty posłuży się nią, aby pomóc wielu oddanym doradcom chrześcijańskim jeszcze efektywniej troszczyć się o osoby, którym udzielają porad i o wszystkich znajdujących się w potrzebie.
Gary R. Collins

:: Nota o autorze
Gary R. Collins jest licencjonowanym psychologiem klinicznym, tytuł doktora psychologii uzyskał w Purdue Univeristy. Jest autorem ponad 170 artykułów i 45 książek.

Gary Collins odwiedził ponad pięćdziesiąt krajów, przemawiając w czasie konferencji i seminariów dla doradców, pastorów i wolontariuszy. Obecnie kieruje pracami International Institute for Christian Counseling (Międzynarodowy Instytut
Poradnictwa Chrześcijańskiego) i jest prezydentem International Christian Counseling Alliance (Międzynarodowy Alians Doradców Chrześcijańskich).

Często podróżuje, wygłaszając wykłady i prowadząc seminaria z zakresu poradnictwa chrześcijańskiego, przewodzenia z wizją i opieki mentorskiej. Wraz z żoną Julią mieszkają w północnej części stanu Illionois.

Tytuł: Poradnictwo chrześcijańskie

Autor: Gary R. Collins
wydawca: Chrześciajński Instytut Biblijny
ISBN: 83-88252-31-3
stron: 988
format: B5

Zobacz również

Sztuka mediacji

Sztuka mediacji – Ken Sande

Najlepszy poradnik z dziedziny rozwiązywania konfliktów. – Josh McDowell Konfliktów i sporów nie sposób uniknąć. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *