Słowo Życia. Podręcznik do nauczania Słowa Bożego

Słowo Życia. Podręcznik do nauczania Słowa Bożego„Słowo Życia” to pierwszy z czterech podręczników dotyczących fundamentów wiary („Słowo”, „Chrystus”, „Kościół”, „Życie”). Prezentuje on oparte na Biblii materiały, które uwzględniają współczesne potrzeby wierzących w zmieniającym się świecie. Polecam ten podręcznik, gdyż będzie on użyteczny na wielu płaszczyznach budowania kościoła.

Pastor Kamil Hałambiec, dyrektor Misji PENTEKOSTE, wykładowca WSTS

Dobry podręcznik nauczania powinien być biblijny, praktyczny oraz użyteczny z punktu widzenia pedagogiki. Mogę uczciwie powiedzieć, że w tym tomie udało się spełnić te kryteria i śmiało mogę polecić go wszystkim zborom.

Dr Thomson K. Mathew, Dean School of Theology and Missions, Oral Roberts University

Niniejszy podręcznik to doskonałe narzędzie dla wszystkich katechetów, liderów grup domowych i młodzieżowych. Znajdą oni w nim uporządkowaną zielonoświątkową naukę zaprezentowaną w ciekawy sposób. Wszystkie tematy zostały opracowane z myślą by odpowiadały nauczaniu biblijnemu oraz wysokim standardom nauczycielskim. Ponadto jest to podręcznik nowoczesny, odpowiadający na potrzeby współczesnego młodego człowieka.

Daniel Kalinowski, wykładowca Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej

Książka, którą trzymasz w ręku służy za narzędzie do poznawania Słowa Bożego. Wszechstronność i współczesność materiałów umożliwiła jej wydanie w wielu krajach świata. Jestem przekonany, że „Słowo Życia” będzie błogosławieństwem dla wierzących w Polsce.

Rev. Dr Joy Joseph, Przewodniczący Rady SSNAK

Dane techniczne:
Wydawca: Pentecoste, WSTS

Tytuł: Słowo Życia. Podręcznik do nauczania Słowa Bożego

Zobacz również

Sądowa stolica Chrystusa

Sądowa stolica Chrystusa – Rick Howard

„Jest zarówno wciągająca jak i przerażająca. Powinien ją przeczytać każdy wierzący. Książka ta jest poruszającym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *