Świeża wiara – Jim Cymbala

Świeża wiara - Jim CymbalaJest coś, co porusza Boga – wiara. Nie doktrynalna precyzja, nie siła woli, lecz zaufanie do Boga skłania Go do cudownego działania po naszej stronie. Niejednokrotnie Jim Cymbala, autor książki Świeży wiatr, świeża wiara widział moc wiary wyrażającą się w życiu zwykłych ludzi z jego kościoła – i w jego własnym. Poznał uwolnionych narkomanów i prostytutki, odnowione małżeństwa i grzeszników przemienionych dzięki miłości Jezusa Chrystusa. Wszystko dzięki gorącej, żywej wierze. Przeczytaj i odkryj, w jaki sposób świeża wiara może zmienić także twoje życie.

Jim Cymbala we wspaniały sposób przypomina o tym, że Bóg pragnie błogosławić i używać w nadnaturalny sposób każdego wiernego i ufnego ucznia naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Świeża wiara pokazuje, że prawdziwie biblijne chrześcijaństwo oparte jest na dynamicznej, osobistej więzi ze zmartwychwstałym Chrystusem.
– Bill Bright, założyciel i prezydent Campus Crusade for Christ International

Celność spostrzeżeń Jima Cymbali czyni jego książkę bardzo odświeżającą! W wielkomiejskim rozsadniku ludzkich zmagań zwiastowana i kształtowana jest dziecięca, skierowana do Jezusa, biblijna wiara – wystarczająca, aby zbawić, nasycić i uświęcić.
Jack Hayford, pastor zboru On The Way w Van Nuys

W tej inspirującej książce Jim Cymbala przypomina nam, że chrześcijańskie życie nie zasadza się na regułach i przepisach, lecz na wierze.
– Ron Mehl, pastor zboru Foursquare w Beaverton

Na stronach tej książki przeczytasz o zwykłych ludziach, którzy zobaczyli Boga czyniącego niezwykłe rzeczy w odpowiedzi na ich prostą wiarę. Świeża wiara jest zaproszeniem do zaufania Bogu i doświadczania Jego mocy w nowy sposób.
– Warren W. Wiersbe, pisarz

Tytuł: Świeża wiara

Jim Cymbala
Wydawnictwo Life 2003

Zobacz również

Sądowa stolica Chrystusa

Sądowa stolica Chrystusa – Rick Howard

„Jest zarówno wciągająca jak i przerażająca. Powinien ją przeczytać każdy wierzący. Książka ta jest poruszającym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *