Triumf przez tragedie

Triumf przez tragedieJak chrześcijanie mogą stać się zwycięzcami przez cierpienie. David Wilkerson doświadczył niezliczonych wyzwań i zwycięstw podczas swojej służby. Niektórymi z nich się dzielił publicznie. Dzisiaj prezentuje świadectwa tych, którzy przetrwali wiele utrapień.

Wielu chrześcijan skupia się na dobrym samopoczuciu i dąży do zdobycia szczęścia, lecz gdy przeciwności życia staną na drodze tym dążeniom, zmuszeni zostają do podjęcia pewnych decyzji. Ludzie, których spotkasz w tej książce, postanowili zwrócić się do Boga ze swoimi pytaniami, a gdy szukali Ojca, On objawiał im samego siebie i swoją naturę. Będziesz zdziwiony głębią intymności z Ojcem, jakiej doświadczyli poprzez trudności i tragedie.

Czytając tę książkę i dowiadując się, jak owi wierzący odnosili triumf dzięki Jezusowi Chrystusowi, będziesz błogosławiony i zostaniesz zainspirowany w swojej wędrówce z Nim. Niektórzy z nich utracili dzieci, inni zostali cudownie uzdrowieni z raka, jeszcze inni doświadczyli opuszczenia lub przez długi czas z oddaniem opiekowali się swoimi niepełnosprawnymi bliskimi. Wspólna nić łącząca te wszystkie świadectwa to wierna obecność Boga i Jego łaski w ich życiu, nawet jeśli musieli się zmierzyć z kruchością ludzkiej natury i wątpili w Boga.

Tytuł: Triumf przez tragedie

Autor: Wilkerson David
Wydawca: JACK
ISBN: 83-88546-35-X
Ilość stron: 221
Format: 14×21 cm
okładka: miękka

O autorze
David Wilkerson (1931-2011) był założycielem Teen Challenge i World Challenge oraz długoletnim pastorem kościoła Times Square Church w Nowym Jorku. Jest autorem ponad 30 książek, w tym takich bestsellerów, jak The Cross and the Switchblade (Krzyż i sztylet) oraz God Is Faithful (Bóg jest wierny). Aż do dnia swojej śmierci służył ludziom na całym świecie.

Zobacz również

Byłem człowiekiem Arafata

Byłem człowiekiem Arafata – Tass Saada

Na lotnisku w stolicy Kataru oczekiwali go już bracia. Widząc pistolet za pasem starszego brata, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *