Biografie

Afganistan, moje łzy – David Leatherberry

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Afganistan, moje łzy Niezwykła historia pary misjonarzy, których ogarnęła głęboka miłość do Afganistanu. Niebezpieczeństwa i chaos nie powstrzymały ich od realizowania Bożego powołania w służbie narodom tego kraju.

Oczywiste jest, że czasami najlepiej widzimy los ludzi przez łzy. Kiedy przeczytamy to poruszające opowiadanie, zrozumiemy łzy, które wylali David i Julie oraz miłość, która nimi kierowała. Pogłębimy też naszą wrażliwość na los innych.
– Bob Neuman

Afganistan, moje łzy jest powieścią o dwóch światach. Jeden z nich to ogarnięty wojną, choć wciąż piękny Afganistan, do którego Bóg powołał Julie i Davida. Drugi to „świat“ gorliwej i pełnej ufności społeczności z wiecznym Bogiem, do którego udała się para pielgrzymów. Współczucie i smutek przeplatają się z odwagą szczerych serc. Są oni obywatelami obydwu tych światów i błagają nas, abyśmy zaufali Bogu na tyle mocno, by za Nim iść.
– Loren Triplett

David i Julie Leatherberry przybyli do Afganistanu w 1976 roku. Przebywali tam podczas rewolucji Saura w 1978 roku i inwazji wojsk ZSRR w 1979. Przez ostatnich 20 lat nieprzerwanie pracują pośród narodów Afganistanu.

David Leatherberry
Wydawnictwo Life

Tytuł: Afganistan, moje łzy

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button