Życie chrześcijańskie

Wolność od skupienia na sobie

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 3 głosów.
Proszę czekać...

Wolność od skupienia na sobie„Jakie są oznaki ponadnaturalnie przemienionego serca?” To jedno z pytań, jakie Paweł zadaje pisząc do kościoła w Koryncie. Nie poszukuje jakiegoś powierzchownego, zewnętrznego majstersztyku, ale raczej głęboko zakorzenionej, przemieniającej życie zmiany, jaka zachodzi wewnątrz. W czasach, kiedy zadowalanie ludzi, nadmuchiwanie własnego ego i budowanie „CV” postrzegane jest jako metoda na to, aby „sobie radzić”, apostoł Paweł wzywa nas do odnalezienia prawdziwego odpocznienia w błogosławionej wolności od skupienia na sobie.

W tej krótkiej i dynamicznej książce autor bestsellerów Timothy Keller pokazuje, że pokora zgodna z ewangelią oznacza, iż możemy przestać wiązać każde doświadczenie, każdą rozmowę z samymi sobą, a przez to być wolnymi od samo-potępienia. Osoba prawdziwie pokorna, według ewangelii, nie jest jednostką nienawidzącą samej siebie czy kochającą samą siebie, ale wolną od skupienia na sobie.

Ta wolność może być twoja…

Tytuł: Wolność od skupienia na sobie

Podtytuł: Droga do prawdziwej chrześcijańskiej radości

Wydawnictwo: Wydawnictwo SZARON
Autor: Timothy Keller
Liczba stron: 55
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014
Format: 11×18 cm
ISBN: 9788363271312

Książkę rekomenduje Radio Chrześcijanin.

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 3 głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

2 komentarzy

  1. Choć książka mała to już treść robi wrażenie. Zrozumienie pokory po jej przeczytaniu na pewno się poszerzy. Tylko kto jeszcze interesuję się pokorą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button