Chrystus i Ty – John Stott

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Chrystus i Ty - John StottAutor, wybitny teolog z ewangelicznych kręgów, omawia szczegółowo postać Jezusa Chrystusa, jego dzieło, ale również położenie człowieka i drogę wyjścia dla niego.

John Stott wyróżnia się spośród teologów swoim ewangelicznym podejściem do wielu spraw, systematycznym i dogłębnym, a jednocześnie bardzo prostym i interesującym ujęciem trudnych i skomplikowanych zagadnień dogmatycznych. Jego książka, napisana zwięźle i przejrzyście, jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą uczciwie zastanowić się nad osobą Jezusa z Nazaretu i samym sobą.

Ze wstępu książki Chrystus i Ty

Chrystus i Ty. Cieszymy się, że tę, tak ważną pozycję, możemy udostępnić naszym czytelnikom. Zwarty w niej materiał dotyczy istoty naszej chrześcijańskiej wiary: osoby i dzieła zbawienia Jezusa Chrystusa oraz sytuacji grzesznika i potrzeby jego pojednania z Bogiem. Stąd tytuł: Chrystus i ty.

Jesteśmy przekonani, że treść tej książki okaże się pożyteczną zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w wierze. John Stott wyróżnia się wśród teologów chrześcijańskich swoim ewangelicznym podejściem do wielu spraw, systematycznym i głębokim, a jednocześnie bardzo prostym i ciekawym ujęciem trudnych i skomplikowanych zagadnień dogmatycznych. Jego książka, napisana bardzo zwięźle i przejrzyście, jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy zechcą uczciwie zastanowić się nad osobą Jezusa z Nazaretu i swoją własną sytuacją.

Inne książki tego autora to np.:

„Krzyż Chrystusa”
„Niezrównany”
„Biblia – księga po księdze”

Dane techniczne

Autor Stott John
Format 100 x 150mm
Ilość stron 199
Okładka miękka
Wydawca: Wydawnictwo Słowo Prawdy
Tytuł: Chrystus i Ty

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Zobacz również

Goliat musi upaść

Goliat musi upaść – Louie Giglio

Goliat musi upaść. Czyż lęk, niepokój, brak poczucia bezpieczeństwa, gniew, nałogi, uzależnienia nie paraliżują naszego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *