Różne

Grey zdemaskowany

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Grey zdemaskowanyGrey zdemaskowany czyli o pragnieniach kobiecego serca i tym, co się kryje za kulisami literatury erotycznej, ograbiającej kobiety z prawdziwej intymności. Singielki, nastolatki, żony, matki, ciotki, babcie, siostry… to książka dla was! Oto książka, której powstania kompletnie nie planowałyśmy. Inspiracją do jej napisania stała się seria Pięćdziesiąt twarzy Greya, którą przeczytało tak wiele kobiet (nawet wierzących!), czego, mówiąc szczerze, wcale się nie spodziewałyśmy. Jak to się stało, że ta słabo napisana trylogia rozeszła się w nakładzie ponad 70 milionów egzemplarzy w ciągu roku sprzedaży? W naszej książce nie koncentrujemy się tylko na tej konkretnej serii, w której zaczytują się kobiety, ale na całym nurcie podobnych publikacji, które zalały rynek do tego stopnia, że – jak donosi BBC – pozostała część branży wydawniczej została wręcz „pożarta” przez erotykę. Erotyka stała się obecnie najlepiej sprzedającym się rodzajem literatury kobiecej.

Niektórzy widzą w historii Christiana i Anastazji, bohaterów trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya, opowieść o miłości i uzdrowieniu. Inni uważają ją za poniżającą i pornograficzną. Każda ze stron biorących udział w debacie ma swoje argumenty, bez wątpienia także ty masz swoją opinię na ten temat.

Zapraszamy cię więc w podróż za kulisy, aby zdemaskować Greya. Chcemy zajrzeć nie tylko za kulisy tej konkretnej serii i odkryć wszystkie twarze Greya, chcemy również, abyś mogła zobaczyć, jak ta i podobne jej książki, faktycznie wpływają na twoje życie. Chcemy wpuścić nieco światła w te sfery twojego życia seksualnego, które często pozostają spowite cieniem. Ta książka nie jest jedynie reakcją na fenomen trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya. Tak naprawdę ona jest o TOBIE – o twoich tęsknotach i pytaniach; o tobie jako kobiecie pragnącej być spełnioną zarówno seksualnie, jak i duchowo. Mamy nadzieję, że znajdziesz w niej coś, czego głęboko potrzebujesz i że pomożemy ci oddzielić prawdę od fikcji w realnym życiu.

O autorkach:

Dannah Gresh – ekspert zajmujący się seksualnością i związkami oraz osoba doradzająca zaangażowanym duchowo kobietom.

dr Juli Slattery – psycholog kliniczny i współfundator służby, która koncentruje się na życiu intymnym kobiet.
Tytuł: Grey zdemaskowany

Autor: Dannah Gresh, dr Juli Slattery
Wydanie: pierwsze
Data i miejsce wydania: Warszawa 2016
Format: 125 x 195 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 208

Wydawca: Oficyna Wydawnicza VOCATIO

Opinie

Dzięki tej książce ci, których pociągnęła ciemność, odzyskają dawną pasję do oddawania Bogu chwały w pełni duchowej i seksualnej dojrzałości.
Harry W. Schaumburg, fundator Stone Gate Resources, autor False Intimacy i Undefiled

Czy tęsknisz za tym, by być kobietą spełnioną duchowo? Czy tęsknisz za tym, by być kobietą spełnioną seksualnie? Grey zdemaskowany zaprowadzi cię do miejsc odkrywania duchowej i seksualnej wolności (i nie będzie to Czerwony Pokój Bólu!).
Linda Dillow, mówca konferencyjny i autorka bestsellerów
Calm My Anxious Heart i What’s It Like to Be Married to Me?

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button