Kamień przebaczenia – Nancy Rue, Stephen Arterburn

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Kamień przebaczenia - Nancy Rue, Stephen ArterburnJak uleczyć świat po zdradzie? To pytanie wprowadza czytelnika w świat niezwykłej fabuły, ale także w przestrzeń chrześcijańskich wartości.

Nancy Rue i Stephen Arterburn – spółka autorska znanej powieściopisarki i terapeuty – stworzyli niezwykłą opowieść, w której problemy namiętności, zdrady, grzechu, potępienia i pokuty zostały ujęte z podwójnej perspektywy. Poznajemy punkt widzenia narratorki i głównej bohaterki, Demitrii, a także jej mentora – doświadczonego terapeuty Sally’ego, który sam skrywa wielką traumę.

NANCY RUE, powieściopisarka, napisała ponad 100 książek, osiągając w sumie milionowe nakłady. Jest znaną, często obecną w mediach prelegentką. Mieszka z rodziną w Lebanon w stanie Tennessee.

STEPHEN ARTERBURN, terapeuta, jest założycielem i przewodniczącym New Life Ministries, największego w USA stowarzyszenia zajmującego się pomocą psychologiczną i duchową. Jest znaną postacią medialną. Ma na swoim koncie ponad 60 tytułów, z których wiele stało się bestsellerami. Książka Mężczyźni i ich sekrety (W drodze 2007) cieszy się dużym powodzeniem w Polsce.

Autorzy: Nancy Rue, Stephen Arterburn
Wydawnictwo: W Drodze
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 469
Format: 12,5 x 19,5

Tytuł Kamień przebaczenia

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Zobacz również

Ukryty płomień

Ukryty płomień – Janette Oke & Davis Bunn

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa. Abigail traci wszystko i nie ma …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *