Dla kobietŻycie chrześcijańskie

Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatrem

Oceń książkę
Ocena: 4.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatrem„Bóg nie obiecał nam, że będziemy prowadzili w połowie gry, lecz odniesiemy ostateczne zwycięstwo!”

Możesz odzyskać spokój ducha i nabrać zaufania, pamiętając, iż nasze ukochane dziecko to nie krótkoterminowe zobowiązanie, ale długoterminowa inwestycja.

„Nadmuchaj swe troski w balonik i puść je z wiatrem”

to książka dla wszystkich matek, które mają złamane serce z powodu swoich dzieci. Barbara Johnson rozumie poczucie beznadziejności, jakiego doświadczyłaś, gdy dziecko zbuntowało się przeciw tobie i wybrało styl życia, którego nie akceptujesz, gdy popełniło samobójstwo czy poważnie cię zraniło w jakiś inny sposób. Powoli i delikatnie przeprowadzi cię przez program przywracający zdrowie i niosący świeżą, nową nadzieję. Jej miłość i współczucie sprawią, że dojdziesz do siebie.

Zarazisz się jej entuzjazmem, czytając barwne anegdoty, wiersze i poruszające wspomnienia, którymi dzieli się na kartach tej pełnej nadziei i radości książki. Dzięki niej poznasz wiele zasad, które odmienią twoje życie, pozwolą traktować każdy kolejny dzień jako „nowy początek” i ufać, że Bóg da ci odnieść zwycięstwo nad rozpaczą i depresją.

Książka to przeprowadzi cię przez niebezpieczne wody życiowych tragedii i przygotuje do wspierania innych, potrzebujących odwagi, miłości, śmiechu i nadziei.

Dane książki:

Autor: Barbara Johnson
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

Oceń książkę
Ocena: 4.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button