BiografieRóżne

Ocalona z piekła Hitlera

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Ocalona z piekła HitleraWrocławska Żydówka doświadcza wierności Mesjasza. Anita Dittman jako kilkuletnia dziewczynka zaczęła doświadczać okropności nazizmu i nienawiści rasowej.

Ojciec, niemiecki Aryjczyk porzuca swą żydowską żonę, a brutalna rzeczywistość hitleryzmu burzy spokojne życie tej wrocławskiej rodziny. To zaszczepiona w dzieciństwie wiara w Jezusa jako jej osobistego Mesjasza, okazuje się tym, co przeprowadza ją przez mroczne lata wojny, prześladowań i strachu.

Dramatyczne rozstania, widmo głodu, zagłady, aresztowania i obóz pracy – czy może istnieć jakaś nadzieja?

Anita Dittman opowiada o miłości, wierze, zaufaniu i cudach, jakie stały się jej udziałem dzięki świadectwu ludzi, którzy w tym piekle odważyli się naśladować Zbawiciela.

Bóg, Niebiański Ojciec nie opuścił jej nigdy – gdy gestapo zapukało do drzwi, gdy śmierć zaglądała do oczu w czas bombardowań czy choroby.

Jej wzruszająca historia każdemu pozwoli odkryć. że Chrystus zwycięża zło mieszkające w sercu człowieka i nawet w tak okropnych okolicznościach wojny, nienawiści i zagłady duchowe życie pokonuje grzech i śmierć dzięki łasce Bożej miłości!

Wydawca: CLC

Okładka: miękka
Liczba stron: 212
Format: A5
Autor: Anita Dittman

Tytuł: Ocalona z piekła Hitlera
Podtytuł: Wrocławska Żydówka doświadcza wierności Mesjasza

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button