Biografie

Podróż do miłości – Rahil Patel

Oceń książkę
Ocena: 3.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Podróż do miłości - Rahil PatelAutor, całkowicie oddany wyznawca hinduizmu, z zaangażowaniem praktykujący jego rytuały, zgłębiający jego święte pisma prowadził przez lata z sukcesem służbę na rzecz wielkiej organizacji religijnej. Używając swej wiedzy, elokwencji i osobistego uroku docierał z orędziem hinduistycznym do polityków, biznesmenów i celebrytów na całym świecie. Przyczyniał się tak do wzrostu ilości wyznawców, powstawania prężnych środowisk religijnych i budowy świątyń w wielu miastach.

Mimo to, stale towarzyszył mu głód pokoju serca, którego nie zaspakajała intensywna medytacja, zgłębianie świętych tekstów hinduizmu, ofiary w świątyniach i cześć oddawana guru.

Wszystko zmieniło się, gdy niespodziewanie spotkał się z miłością Jezusa Chrystusa – Zmartwychwstałego Boga i Pana!

W swej książce opowiada prawdziwą i poruszającą historię podróży do miłości, o jakiej nigdy nie mógł nawet marzyć – miłości przemieniającej i wypełniającej całą istotę egzystencji. Poznając jego drogę wewnętrznego uzdrowienia możemy sami doświadczyć tego, co daje żywy Zbawiciel, Jezus Chrystus!

Historia przemiany Rahila to wspaniałe świadectwo działania Bożej łaski w człowieku. Nicky Gumbel, angielski pastor anglikański,
– współtwórca popularnego ewangelizacyjnego kursu “Alfa”

Dane książki:

Wydawca: Wydawnictwo CLC

Fragment

Nasz jaguar właśnie zaparkował przy londyńskim lotnisku Heathrow. Ciemne grudniowe chmury krążyły nad nami, a wiatr niemiłosiernie smagał auto. Skończyłem rozmawiać przez telefon z asystentem i głęboko odetchnąłem. Pośród moich licznych lotów ten do Bombaju okazał się najbardziej niespokojny. Siedząc w luksusowym wnętrzu samochodu, czułem niepokój. Ubiegły rok pozbawił mnie poczucia przynależności.

Pratap był dziś moim kierowcą, ponieważ inne samochody były zajęte. Nasza dwudziestopięcioletnia przyjaźń była jedyna w swoim rodzaju. On wiedział o wszystkich moich problemach i trudnościach i zawsze stał przy mnie. Ponieważ był częścią bardzo wąskiego kręgu, znał parę tajemnic.

Pratap wyciągnął portfel i podał mi swoją kartę American Express.
– Jeśli czegoś potrzebujesz, nie wahaj się poprosić.
Włożył mi ją do ręki, a ja popatrzyłem na niego z uśmiechem.
– Pratapie, wyjeżdżam tylko na dziesięć dni. Poradzę sobie.
Wzruszył ramionami i powiedział:
– Nigdy nie wiadomo, swami.

Widziałem zaufanie w jego oczach i przypomniałem sobie, jak niezliczoną ilość razy podawał mi karty kredytowe, kiedy wybierałem się w podróż. Nigdy nie zadawał pytań, bo byłem bliskim przyjacielem i kapłanem swami – szacownym kapłanem hinduistycznym – prowadzącym przedsięwzięcia związane z Europą dla jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych hinduistycznych organizacji na świecie.

Oceń książkę
Ocena: 3.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button