Sekret niezwykłego życia

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Sekret niezwykłego życia Niezwykła historia kobiety, która wraz z mężem docierała z ewangelią do najbardziej ekstremalnych i niebezpiecznych grup społecznych.

Szłam wzdłuż naszej ulicy w Amsterdamie, chcąc kupić coś do jedzenia, kiedy zauważyłam grupę ludzi, zgromadzonych przy kanale. Sklep spożywczy był na rogu Dzielnicy Czerwonych Latarni, więc zakupy zawsze stanowiły ciekawą wycieczkę ze względu na ludzi, których mogłam spotkać po drodze. Podeszłam bliżej, starając się dowiedzieć, co przyciągnęło ten tłum. Nagle ujrzałam odpowiedź. W kanale pływało martwe ciało. To nie był pierwszy raz, kiedy widziałam coś takiego. Tym razem to była prostytutka. Kiedy indziej – jakiś ćpun. Jak się okazało, kobieta wdała się w bójkę i została wrzucona do kanału.

Moje życie zdawało się być tak odległe od bezpiecznego przedmieścia w Ameryce, gdzie się wychowałam. To było przedziwne uczucie spacerować po Amsterdamie, robiąc normalne, codzienne rzeczy w tak niezwykłym mieście. Niejednokrotnie ktoś podchodził do mnie i do moich synów na ulicy, proponując nam trawkę albo hasz, a ja zastanawiałam się, jak się tutaj znalazłam i jak to możliwe, że tak mi się tu podoba. Znajomi przyjeżdżali do nas ze Stanów, chcąc zobaczyć, jak żyjemy. Kiedy oprowadzałam ich po mieście, mnie samą zaskakiwało, jak bardzo lubię te miejsca. Jednak wciąż było to miasto, w którym mogłam pić filiżankę wspaniałej kawy i siedzieć nad pięknym kanałem, podczas gdy kilka metrów dalej jakiś ćpun wstrzykiwał sobie heroinę.

Autor: Jodi Pierce
Cena: 29,9 zł (brutto)
Okładka: miękka
Format: A5 (148×210 mm)
Ilość stron: 220
Wydawca: Compassion
Patronat medialny: Radio Chrześcijanin

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Zobacz również

Nie bój się, tylko wierz

Nie bój się, tylko wierz – Józef Bałuczyński

Chrześcijanie zawsze stoją przed pokusą pójścia drogą najmniejszego oporu, kierując się ideologią kultury kompromisu. Historia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *