Powieści

Synowie buntu – Frank E. Peretti

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Synowie buntuSynowie buntu to kolejny bestseller Franka E. Perettiego, w którym kontynuuje on tematykę rozpoczętą we Władcach ciemności. Tym razem siły ciemności postanawiają skorzystać ze struktur opieki społecznej i władz oświatowych, by zniszczyć wierzących z lokalnej społeczności. Na ratunek dla osamotnionej grupy chrześcijan zostaje wysłany Zastęp Niebieski zaprawiony w bojach z synami mroku. Prawdziwi gladiatorzy duchowego świata mogą rozwinąć swe umiejętności tylko wówczas, gdy będą wspierani przez wierzących ludzi. Czy chrześcijanie odkryją tę tajemniczą moc, która wzmacnia siły wojsk niebieskich? O tym dowiemy się z pasjonującego thrillera Franka Perettiego. To książka o dwóch światach: postrzegalnym oraz niematerialnym, które się wzajemnie przenikają i uczestniczą w walce dobra ze złem.

Tytuł: Synowie buntu

Autor: Frank E. Peretti
Data i miejsce wydania: Warszawa 2012
Format: 150 x 222 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 608

Wydawca: Oficyna Wydawnicza Vocatio
ISBN: 978-83-7829-030-8

Fragment książki Synowie buntu
Rozdział 1
To mogło zdarzyć się wszędzie. Bacon’s Corner nie jest żadnym nadzwyczajnym miejscem – jedno z wielu rolniczych miasteczek na dalekiej prowincji, maleńkie kółeczko na mapie samochodowej Amerykańskiego Stowarzyszenia Automo-bilistów. Znaki przy wjeździe informują o możliwości kupienia paliwa i zjedzenia czegokolwiek, nie ma tu żadnego hotelu i tochyba wszystko. A jednak zaczęło się właśnie w Bacon’s Corner. Był zwyczajny wtorkowy wieczór. Wszyscy wrócili już z pracy, na większości stołów pojawiła się kolacja, zamykano ostatnie sklepy, zapełniała się gospoda. Pracownicy Zakładów Stolarki Budowlanej Bergena już wyszli, a strażnik sprawdzał, czy wszystko zostało pozamykane. W sklepie rolniczym Myersa syn właściciela chował do środka kosiarki do trawy i sprzęt ogrodniczy,gasły światła w miejscowym domu towarowym. Na krzesełkach przed zakładem fryzjerskim siedzieli dwaj emeryci, wspólnie spędzając wolny czas.Pola i farmy po drugiej stronie trasy Toe Springs – Claytonvil-le z każdym dniem stawały się bardziej zielone i kwitnące, a teraz, o zmroku, wieczorny powiew przynosił całe bogactwo kwietniowych zapachów: woń kwiatów jabłoni i czereśni, świeżo zaoranej ziemi, mieszankę zapachów błota, bydła i nawozu.Zwykły wtorkowy wieczór. Nikt nie oczekiwał niczego nadzwyczajnego. Nikt nic nie widział ani nie słyszał. Zresztą i tak byłoby to niemożliwe.

Synowie buntu to kolejny bestseller Franka E. Perettiego, w którym kontynuuje on tematykę rozpoczętą w książce Władcy ciemności.

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button