Dla dzieci

Ważne zadanie

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Ważne zadanieWażne zadanie to pierwsza pozycja z serii „Budowanie charakterów”. Jest przeznaczona dla rodziców, dziadków lub wychowawców do wspólnego czytania z dziećmi. Celem serii jest udostępnienie opiekunom dobrego narzędzia, którym mogliby się posługiwać w procesie kształtowania silnych i zdrowych charakterów swoich dzieci.

Książeczka, obok pouczającej historii z życia leśnych zwierząt, zawiera specjalny przewodnik dla rodziców i wychowawców, w którym znajdą Państwo dobrze przemyślane pytania nawiązujące do tekstu. Pozwolą one poprowadzić myśl dziecka w zamierzonym kierunku i pomóc mu w budowaniu własnych, zdrowych przekonań, opartych na wartościach biblijnych. Zachęcamy rodziców do rozpoczęcia lektury od tych wskazówek. Ich autorem jest Josh McDowell, wybitny apologeta chrześcijański, autor ponad 70 książek, głównie o tematyce rodzinnej i teologicznej.

O autorce:

Justyna Wacławik, utalentowana i lubiana przez dzieci młoda pisarka z Warszawy, mieszkająca obecnie w Phoenix w Arizonie. Dzięki swojej szczególnej wrażliwości z łatwością wchodzi w świat wyobraźni dziecięcej. Historie przez nią opowiadane nie tylko rozbudzają ciekawość młodych czytelników, ale i pielęgnują najlepsze, tradycyjne wartości. Jej książeczki znakomicie pomagają rodzicom w mądrym kształtowaniu dziecięcych osobowości i charakterów.

Pozostałe tytuły z serii „Budowanie charakterów”:

Prawdziwy przyjaciel
Odważny Hipcio
Nieuchronne konsekwencje

Tytuł: Ważne zadanie
Wydawca: Oficyna Wydawnicza VOCATIO

Dane techniczne:
Autor: Justyna Wacławik
Wydanie: pierwsze
Data i miejsce wydania: Warszawa 2008
Tytuł oryginału The Crucial Task
Format: 225 x 225 mm
Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
ISBN: 978-83-7492-066-7

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button