Widziałem Jezusa – Paul Eshleman

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Widziałem JezusaOd początku mojej służby widziałem, jak Bóg używa filmu, by we wszystkich kulturach zdobywać ludzi dla Chrystusa. Na stronach tej książki Paul Eshleman opisuje fascynującą historię filmu JEZUS, który jest żywym obrazem życia, śmierci i zmartwychwstania Jezusa, a dialogi są dokładnymi słowami z Pisma Świętego. Autor opowiada o problemach związanych z powstawaniem i rozpowszechnianiem filmu. Mówi o ludziach, których życie zmieniło się pod wpływem tego filmu.

Książka o powstaniu i dystrybucji filmu „JEZUS”. Pasjonująca historia ujawniająca działanie Ducha Świętego we współczesnym świecie.

Zbiór tych niezwykłych historii jest plonem podróży autora do ponad 40-tu krajów. Znajdziesz w nim świadectwa potężnego działania Boga w życiu jednostek i narodów. Twoja wiara umocni się, gdy będziesz czytał o tym, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób działał w czasie pokazów filmu, który opowiada o życiu, śmierci i zmartwychwstaniu Jego Syna.

Paul Eshleman:
pracownik Campuse Crusade for Christ, współzałożyciel i dyrektor The Jesus Film Project, przewodniczący American Lausanne Committee for World Evangelism.

Autor: Paul Eshleman
Wydawnictwo 'Pojednanie’, Lublin,
miękka oprawa, str. 161

Tytuł: Widziałem Jezusa

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Zobacz również

Niespieszne życie

Niespieszne życie – Alan Fadling

Jestem uzależnionym od prędkości, będącym na odwyku. Poczynając od tego wyznania, pastor Alan Fadling, opisuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *