Dla dzieci

Wielkanoc – E.Sojka-Pikos

Oceń książkę
Ocena: 3.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

 Wielkanoc Drogi Rodzicu!
Święta Wielkanocne kojarzą się nam przede wszystkim z kolorowymi pisankami, mazurkiem lub babą na stole i żółtymi kurczaczkami. Tradycja tradycją, ale to chyba nie wszystko. Jeśli chcemy, aby nasze dzieci przekazywały kiedyś swoim dzieciom prawdziwe chrześcijańskie wartości, to chyba warto powiedzieć im wcześniej, co tak naprawdę wydarzyło się prawie 2000 lat temu podczas Święta Paschy – naszej Wielkiej Nocy.

”Wielkanoc” to jedna z serii 10 książeczek przeznaczonych dla najmłodszych (2-5 lat). Drukowane na kartonie, są w stanie sprostać szczególnym wymaganiom początkującego czytelnika. Autorka wykorzystuje autentyczne dziecięce wypowiedzi, budując proste sytuacje, osadzone w realiach polskiej rodziny. Towarzysząc sympatycznym bohaterom, pomagamy naszym dzieciom oswoić się z nowymi sytuacjami, wspieramy kształtowanie się w nich przyjaznych postaw, pełnych życzliwości, zrozumienia, odpowiedzialności.

O autorce:

Autorka jest absolwentką UŚ w Cieszynie (kierunek pedagogiczno-artystyczny) oraz ASP w Katowicach (projektowanie graficzne). Ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy jako grafik-projektant w agencjach reklamowych. Od 4 lat jest mamą. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką warsztatową. Pomysł niniejszej serii powstał podczas ilustrowania bajek wymyślanych dla synka.

Dane książki:

Tytuł: Wielkanoc
Wydawca: Credo
Twarde okładki

Oceń książkę
Ocena: 3.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button