Eksplorator Biblii

Eksplorator Biblii Podtytuł: Dzieje kontaktu Bóg-człowiek od Księgi Rodzaju po Księgę Objawienia

Może martwisz się, że Twoje dziecko zbyt długo przesiaduje przed komputerem? Że nie ma czasu na zabawę? Nie chce już w ogóle czytać? Nie lubi lekcji religii? Mamy coś dla Ciebie! Eksplorator Biblii to niezwykłe połączenie dwóch światów, wykorzystujące komputerowe nawyki do zabawy z prawdziwą, tradycyjną książką! Szata graficzna, opracowana na wzór internetowych struktur, umożliwia niepowtarzalne „surfowanie” po Biblii. Dynamika akcji, wartkość fabuły, niezwykła forma przekazu, porywające historie przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży – to tylko niektóre z zalet tej wyjątkowej książki. Spróbuj – nie pożałujesz.

Eksplorator Biblii. Najlepszy wśród Programów i Akcesoriów do przeszukiwania Słowa Bożego. Poznaj wielowymiarowość Biblii. Chcesz codziennie łączyć się osobiście z Panem Bogiem? To możliwe, nawet jeżeli dotychczas nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

Przetestuj Eksplorator Biblii. Ta specyficzna wyszukiwarka pozwoli Ci poznać Biblię w całości. Eksplorator zabierze Cię w fascynującą podróż przez dzieje – od początków świata aż po wczesne lata naszej ery. Poznasz sławnych ludzi, zobaczysz egzotyczne miejsca, będziesz świadkiem wielkich bitew i niesamowitych zdarzeń. Historia, prawo, poezja, proroctwa, listy … – to wszystko (oraz wiele innych rzeczy) czeka Cię na stronach Eksploratora.

Eksploruj Biblię! Poznawaj Boga! Odkrywaj życie!

Tytuł: Eksplorator Biblii

Format: A4
Liczba stron: 168
Oprawa: twarda lakierowana
Wydawca: Credo

Zobacz również

plamek

Plamek. Opowieść o przebaczeniu i łasce

Czy Plamek znajdzie jedyny możliwy sposób na pozbycie się swoich plam? PLAMEK to chłopczyk mieszkający …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *