ZdrowieŻycie chrześcijańskie

Jak nakarmić pragnienia – Stephen Arterburn

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Jak nakarmić pragnieniaKażdy człowiek rodzi się spragniony. Kłopot w tym, że pragnienia nie zawsze działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Kiedy wymykają się spod kontroli, rezultatem może być poczucie dyskomfortu, w dalszej perspektywie czyhają jednak o wiele poważniejsze zagrożenia: przewlekła choroba, rozbite małżeństwo, zrujnowana kariera, duchowa niepewność lub całkowita autodestrukcja. Autorzy książki uważają, że kluczem do długotrwałej kontroli nad pragnieniami nie jest ich negowanie lub zastępowanie jednego drugim, lecz zrozumienie, czego pragniemy naprawdę – i szukanie tego, co rzeczywiście da nam spełnienie.

O autorach:

Stephen Arterburn – amerykański terapeuta, jest założycielem i przewodniczącym New Life Ministries, największego w USA stowarzyszenia zajmującego się pomocą psychologiczną i duchową. Jest znaną postacią medialną; regularnie występuje w programach Good Morning America, CNN Live, ABC World News; pisuje dla „New York Timesa”. Opublikował ponad 60 książek, z których wiele stało się bestsellerami. W Wydawnictwie W drodze ukazały się: „Mężczyźni i ich sekrety” (2007), „Kamień przebaczenia” (2009).

Debra Cherry – amerykańska psycholog, zajmuje się terapią małżeńską i rodzinną; jest autorką licznych publikacji na ten temat.

Dane techniczne:
Autorzy: Stephen Arterburn, Debra Cherry
tłumacz: Zbigniew Kasprzyk
tytuł oryginalny: Feeding Your Appetites. Take Control of What’s Controlling You!
rok wydania: 2012
numer katalogowy: 849
liczba stron: 228
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7033-807-7
format: 145×205
Wydawca: W drodze

Tytuł: Jak nakarmić pragnienia

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 1 głosowania.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button