Dla kobietŻycie chrześcijańskie

Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów?

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Jak znaleźć księcia z bajki „Udaję silną przed światem, ale w głębi serca boję się, że nigdy nie znajdę mężczyzny, który mnie pokocha”. „Wszyscy wartościowi mężczyźni są już zajęci”. „Nie zatrzymam przy sobie chłopaka, jeśli nie pójdę z nim do łóżka”.
Brzmi znajomo? Nie ty jedna dochodzisz do takich wniosków. Wiele kobiet czuje dokładnie to, co ty – są zniechęcone pozornym brakiem odpowiednich kandydatów na męża lub rozczarowane własnymi naiwnymi decyzjami, które podjęły, próbując ratować związek bez przyszłości. Pragniesz poznać swojego księcia, ale z twoich doświadczeń wynika, że dokoła krążą jedynie stada ropuchów. Nie załamuj się. W książce, którą trzymasz w ręku, znajdziesz praktyczne rady, dzięki którym zwiększysz prawdopodobieństwo poznania wartościowego mężczyzny, z którym będziesz mogła stworzyć trwały związek, nie gromadząc po drodze emocjonalnego bagażu.

Przeczytaj tę książkę, a zrozumiesz, dlaczego nie powinnaś sypiać ze swoim chłopakiem; co robić, by mężczyźni nie potrafili ci się oprzeć i gdzie poszukiwać księcia.

Autor, dr Kenneth Ryan, przedstawia prosty plan, dzięki któremu oszczędzisz sobie stresu, uchronisz swoje kobiece serce, będziesz czerpała więcej radości z poszukiwań odpowiedniego kandydata i wreszcie zwiększysz swoje szanse na to, że nie zwiążesz się z ropuchem i będziesz żyła długo i szczęśliwie w cudownej relacji małżeńskiej ze swoim księciem. Pamiętaj, że żadna decyzja w twoim życiu nie będzie miała większego wpływu na to, czy będziesz szczęśliwa, jak ta, kogo wybierzesz sobie na męża!

Dr Kenneth Ryan w sposób niekonwencjonalny i bezpośredni mówi o związkach, wykorzystując swoją wiedzę gromadzoną nie tylko przez lata prowadzenia kursów przedmałżeńskich, ale również życia małżeńskiego i wychowywania trzech nastoletnich córek. Doskonale rozumie młode kobiety, które pragną być kochane i otaczane opieką przez wspaniałego mężczyznę.

Fragm. książki Jak znaleźć księcia z bajki
Żadna decyzja w twoim życie nie będzie miała takiego wpływu na to, czy będziesz szczęśliwy, jak ta, kogo wybierzesz sobie na małżonka. – Anonim

Natrafiłem na ten cytat wiele lat temu i pamiętam go do dziś z uwagi na jego prostotę i trafność. Im jestem starszy, tym wydaje mi się prawdziwszy. Kobiety od zawsze leczyły złamane serca, ponieważ ich niewiedza bądź desperacja sprawiały, że wiązały się z niewłaściwymi mężczyznami. Równie ważne jak wybór odpowiedniego męża jest to, by kobieta potrafiła być szczęśliwa, kiedy jest sama, nawet jeśli wolałaby być mężatką lub mieć chłopaka. Gra toczy się o wysoką stawkę – o jej szczęście. Niniejsza książka opiera się na założeniu, że przeważająca większość ludzi marzy o tym, żeby wziąć ślub. Bez względu na to, czy mają piętnaście czy pięćdziesiąt lat, czy są mężczyznami czy kobietami, czy są bogaci czy biedni, niezależnie od tego, z jakiego kraju pochodzą, wierzę, że większość ludzi w głębi serca chciałaby odnaleźć swoją bratnią duszę. Niemal każda kobieta pragnie mieć przyjaciela, z którym mogłaby przejść przez życie; kogoś, kto obudzi w niej namiętność; przed kim będzie mogła obnażyć swoje słabości i kto będzie kochającym ojcem jej dzieci.

Chciałaby poznać kogoś, z kim będzie mogła się zestarzeć i kogo będzie mogła darzyć miłością – z każdym rokiem coraz silniejszą i głębszą. Marzy o tym, by jako staruszka zasiąść na werandzie w bujanym fotelu z kimś, kto będzie ją znał lepiej niż ona samą siebie. Chciałaby mieć kogoś, kto będzie regularnie zaspokajał jej potrzeby seksualne – mężczyznę, na widok którego jej serce będzie biło szybciej.

To wspaniałe marzenie. Wierzę, że tego właśnie pragnie większość ludzi. Jeśli do nich nie należysz, Czytelniczko – choćby w niewielkim stopniu – prawdopodobnie nie jest to publikacja dla ciebie.

Autor: dr Kenneth Ryan

Tytuł: Jak znaleźć księcia z bajki w stawie pełnym ropuchów

Autor: dr Kenneth Ryan
Wydanie: pierwsze
Data i miejsce wydania: Warszawa 2015
Format: 145 x 205 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 320

Wydawca: Oficyna Wydawnicza VOCATIO
ISBN: 978-83-7829-160-2

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button