BiografieRóżne

Ściany będą wołać – Abby Johnson

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 2 głosów.
Proszę czekać...

Ściany będą wołaćŚciany będą wołać. Byli pracownicy placówek aborcyjnych opowiadają swoje historie.

Zwolennicy aborcji chętnie mówią o wolności człowieka, nie wspominając jednak o przerażających skutkach, jakie niesie ze sobą każde usuniecie ciąży.

Świadectwo Abby Johnson, byłej dyrektorki placówki aborcyjnej, dotknęło serc tysięcy Polaków. Od wielu lat pomaga ona uwikłanym w aborcyjny proceder wyrwać się z sideł zła.
W tej książce Abby zebrała historie ludzi, którzy przez lata pracowali w ośrodkach aborcyjnych. Czego tam doświadczyli? Co skłoniło ich do odejścia? Jaką walkę musieli stoczyć?

Oto prawda o największej machinie okrucieństwa, jaką stworzył współczesny człowiek. Nie wierzysz? Po prostu przeczytaj.

„Miałam do czynienia z kobietami, które podejmowały decyzje o aborcji. Często z nimi rozmawiałam, byłam ich konsultantką. Opisałam wiele takich rozmów w swojej książce. Jakie są moje wnioski? Kobiety nie chcą aborcji. Nawet jeśli się na nią decydują, to nie jest żaden wybór. Nie ma czegoś takiego jak postawa „pro-choice”. Ich decyzja o aborcji wynika raczej z braku wyboru.”

Abby Johnson jest autorką książki, na podstawie której powstał film „Nieplanowane”. Pozycja „Ściany wołać będą” to świadectwo osób, które odrzuciły pracę w przemyśle aborcyjnym i ujawniły swoje historie nie dla rozgłosu, lecz dla ostrzeżenia innych o spustoszeniu jakie dokonuje aborcja w życiu wszystkich uwikłanych w mordowanie nienarodzonych. Książka obnaża fakt, że motorem przemysłu aborcyjnego jest nie filantropia, jak wmawiają feministki, lecz zysk i gigantyczne profity czerpane przez te kliniki.

Dane książki:

Autorzy: Abby Johnson, Kristin Detrow
Rok wydania: 2020
Wydawca: Esprit

Oceń książkę
Ocena: 5.0/5. Od 2 głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button