Dla małżeństwŻycie chrześcijańskie

Silna rodzina – Chuck Swindoll

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Silna rodzina W dzisiejszym świecie rodzina traci na wartości. Rozwody, niemoralność, przemoc wobec dzieci oraz bunt młodzieży – wszystko to wydaje się wskazywać, że miłujące się i zjednoczone rodziny są zjawiskiem zanikającym, Mimo to, silne rodziny nie są dziś jedynie legendą odgrzewaną przy okazji kolejnych ekranizacji „Domku na prerii”. Możemy cieszyć się cudownym, ciepłym życiem rodzinnym, jeśli tylko wiemy, jak je zorganizować.

Bez względu na wiek naszych dzieci i okoliczności, w jakich się znajdujemy, książka proponuje świeże i inspirujące spojrzenie na problematykę rodzinną. Pokazuje, że można w dzisiejszych czasach zbudować dom, którego mieszkańcy lgną do siebie i trwają przy sobie. Silna rodzina oferuje ponadczasową, biblijną perspektywę pomocną w budowaniu głębokiej, bogatej duchowo rodziny.

Tytuł: Silna rodzina

Autor: Charles R. Swindoll
Wydawca: Life Publishers

„Owocne życie rodzinne nie bierze się znikąd; jest rezultatem przemyślanego planu, determinacji i praktyki. Nie znam dziedziny życia, w której można znaleźć większą przyjaźń, mocniejsze poczucie bezpieczeństwa i celu niż bliskie więzi rodzinne.”

O autorze

Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living (Pełnia Życia), Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski. Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas.

Jego nauczanie jest tłumaczone na wiele języków i nadawane przez tysiące radiostacji. Wykłady pastora Chucka nadawane są w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn.), rosyjskim, a od niedawna także po polsku w Radio Chrześcijanin.

Dr Chuck Swindoll jest także autorem wielu publikacji oraz ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas.

Chuck i jego żona Cynthia, są szczęśliwymi rodzicami czworga dorosłych dzieci. Mają dziesięcioro wnucząt.

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button