ApologetykaTeologia

Sprawa chrześcijaństwa. Śledztwo wznowione – J. Warner Wallace

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Sprawa chrześcijaństwaJim Warner Wallace jest z zawodu detektywem śledczym zajmującym się przypadkami niewyjaśnionych zbrodni, które nie ulegają przedawnieniu. Obecnie pracuje jako adiunkt na Uniwersytecie Biola, gdzie zajmuje się apologetyką chrześcijańską. Jego sprawy były prezentowane w licznych programach telewizyjnych i kanałach, takich jak Dateline, FOX News i Court TV. Przez lata był wojującym ateistą, zanim zdecydował się użyć swojej wiedzy i detektywistycznego doświadczenia w celu przeprowadzenia śledztwa w sprawie chrześcijaństwa. Książka ta jest zapisem jego drogi od ateizmu do wiary oraz rzetelną mapą dla tych, którzy szczerze poszukują prawdy.

Dawno nie czytałem tak wnikliwej, interesującej i potrzebnej książki, napisanej w obronie chrześcijaństwa. Niezależnie od tego, kim jesteś – chrześcijaninem czy sceptykiem – J. Warner Wallace rzuci ci wyzwanie, byś świeżym okiem spojrzał na istniejące dowody.
Sean McDowell, edukator, mówca

Śledczych z dużym doświadczeniem rzadko było w stanie zwieść tandetne alibi czy kiepski wykręt. Interesowały ich fakty – „tylko fakty, proszę pani” – jak mawiała postać grana przez Jacka Webba w filmie „Dragnet” – i tak samo działałem ja. Zanim uznałem, że moje raporty są na tyle dobrze przygotowane, by mogło je poznać całe miasto, wielokrotnie sprawdzałem wszystkie informacje.
Lee Strobel, autor „The Case for Christ i The Case for Faith”

Dane książki

Tytuł: Sprawa chrześcijaństwa. Śledztwo wznowione
Autor: J. Warner Wallace
Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2020
Oprawa: twarda
Liczba stron: 328
Wymiary: 170×245 mm
Waga: 0.86 kg
ISBN: 978-83-64774-82-9
tłumacz: Lidia Nowicka-Comber
Wydawca: Wydawnictwo Agape

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button