Dla kobietŻycie chrześcijańskie

Stając się sobą – Stasi Eldredge

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Stając się sobą - Stasi EldredgeO książce „Stając się sobą”: Czujesz się przygnieciona ciężarem codziennych trosk i obowiązków? Tracisz nadzieję, że mogłoby wydarzyć się coś, co sprawiłoby, że poczułabyś się szczęśliwa? Potrzebna? Doceniona? Ważna? A może już dawno w obliczu licznych klęsk, upadków i zranień pozwoliłaś, aby mottem przewodnim twojego życia stały się hasła: „Jestem nic nie warta”, „Jestem do niczego”, „Nigdy nie zdołam tego osiągnąć”? Czy nie jest tak, że niemal każda z nas gdzieś na dnie serca, gdzieś bardzo głęboko ukryła te sprawy, w których nie może doświadczyć upragnionego zwycięstwa?

Stasi Eldredge jest chrześcijańską pisarką i mówczynią konferencyjną. Prywatnie spełnia się jako żona i matka trzech synów. Wspólnie z mężem Johnem, autorem Dzikiego serca wydała Urzekającą oraz Miłość i wojnę. W swojej służbie, którą realizuje między innymi dzięki chrześcijańskiej fundacji Ransomed Heart pragnie pomóc kobietom zmienić życie, odnaleźć pokój i utraconą nadzieję dzięki ich osobistej relacji z Jezusem.

W książce „Stając się sobą” Stasi Eldredge pragnie zabrać nas w niezwykłą podróż. Podróż, którą jeśli postanowisz przeżyć z otwartym serem odmieni twoje życie. Być może momentami nie będzie łatwo ani przyjemnie, ale na pewno podróż ta warta jest swojej ceny. A cena jest bardzo wysoka! Jak stać się kobietą wymarzona przez Stwórcę? Jak stać się Bożą wersją samej siebie? Jak odkryć swoje prawdziwe imię? Na te i wiele innych, ważnych pytań znajdziemy odpowiedź właśnie w tej książce.

Publikacja ta, pełna pasji i zaufania Słowu Bożemu, kryje w sobie niezwykłe Boże obietnice dla kobiet. Są one aktualne również dzisiaj? Oczywiście! Mogą dotyczyć również mnie? Niewątpliwie tak. Jest bowiem Ktoś, Kto czeka właśnie na ciebie. Chce zdjąć z twoich ramion ciężar codziennych rozczarowań sobą, lęków, smutków, niepowodzeń w relacji z innymi. Jezus! Ten, który przyszedł, aby, jak czytamy w 19. rozdziale Ewangelii Łukasza, „szukać i zbawić to, co zginęło”. Ten, który bezgranicznie, konsekwentnie, od początku do końca jest sobą. „Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam na wieki” pragnie twojej przemiany, pragnie, abyś oddała mu swoje życie… Ten, który przynosi nadzieję, ratunek, pokój, miłość, radość… Ten, który ma moc odnowić cię. Ten, który zna twoje prawdziwe imię.

„W tym momencie Bóg spogląda na ciebie oczami pełnymi miłosierdzia” – takie pokrzepiające zapewnienie odnajdziemy w książce „Stając się sobą”.
Zachęcam wszystkie kobiety, które mają pragnienie przeżyć tę niesamowitą podróż, aby stać się kobietą wymarzoną przez Stwórcę do przeczytania tej inspirującej książki. Warta jest ona naszego czasu i uwagi, bo … jak pisze Stasi Eldredge „Droga do stawania się sobą dzięki miłości Boga jest w istocie najważniejszą ze wszystkich podróży”.

Książka została wydana w Polsce przez wydawnictwo aetos. Przełożyła ją Anna Kurzępa. Wartości publikacji dodaje proponowana przez autorkę pełna zaufania, miłości i wdzięczności Modlitwa codzienna oraz krótka, ale być może najważniejsza Modlitwa nawrócenia.
Serdecznie polecam!

Justyna Mazur

Autor: Stasi Eldredge
Wydawnictwo: Aetos

O autorce:
Stasi Eldredge – mówczyni konferencyjna i pisarka. Wspólnie z mężem, Johnem Eldredge’em (autorem książki Dzikie serce) wydała bestsellery Urzekająca oraz Miłość i wojna. Stasi i John prowadzą chrześcijańską fundację Ransomed Heart, w której Stasi zajmuje się duszpasterstwem kobiet. Jej pasją jest wspieranie kobiet w rozwoju duchowym poprzez osobiste poznanie Jezusa Chrystusa, coraz głębsze odkrywanie serca Boga i przeżywanie swojej kobiecości w harmonii ze Stwórcą.

Czytelniczki napisały:
Każda z nas zmaga się z negatywnymi myślami o sobie samej… Wstydzimy się naszych słabości i porażek, łudząc się, że pewnego dnia w końcu weźmiemy się w garść. Lektura książki Stając się sobą jest wspaniałym przypomnieniem, że Bóg nas kocha, akceptuje i cieszy się nami – nie pewnego dnia, ale już teraz!
Shannon Ethridge, autorka bestsellerowej serii książek Every Woman’s Battle

Stasi Eldredge to chrześcijańska liderka, która poprzez swoją autentyczność napełnia serca kobiet nadzieją! Niech jej wskazówki staną się osobistym przewodnikiem, który poprowadzi cię do Bożego marzenia o tobie. Przeczytaj tę książkę, a doświadczysz prawdziwej przemiany.
Linda Dillow, autorka książek Twórcza partnerka, Jaką żoną jestem? oraz Intymne sprawy

Lektura tej książki jest jak spotkanie z bliską przyjaciółką, która z własnego doświadczenia zna wewnętrzne zmagania kobiet i z całego serca pragnie pomóc im zwyciężyć w tej walce.
Carolyn Custis James, autorka książki Half the Church

Jeśli poszukujesz autentycznej wewnętrznej przemiany, zachęcam do przeczytania książki Stając się sobą. Nauczysz się postrzegać siebie samą tak, jak widzi cię Bóg.
Betty Robinson, autorka książki Free to Be Me i współprowadząca program telewizyjny „LIFE Today”

Stasi Eldredge jest mądrą, szczerą i doświadczoną autorką. Przemawia do nas jednak przede wszystkim jak serdeczna przyjaciółka, zachęcając do porzucenia fałszywych, destrukcyjnych założeń, które oddalają nas od jedynego źródła prawdy – od Chrystusa.
Ashley Cleveland, kompozytorka, autorka książki Little Black Sheep

Tytuł: Stając się sobą

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button