Życie chrześcijańskie

Zwycięstwo w miejscu pracy – Nate Belkstrom

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Zwycięstwo w miejscu pracy - Nate Belkstrom „Wchodząc do księgarni z literaturą chrześcijańską łatwo znajdziesz książki na temat małżeństwa, wychowania dzieci, finansów i wiele innych. Jednakże wydaje się, że jeden aspekt życia został zapomniany – chrześcijanie i ich praca. W rzeczywistości wielu chrześcijan chodzi do pracy z tych samych powodów co większość ludzi.„Zwycięstwo w miejscu pracy” pomoże ci odkryć, jak twoje doświadczenia w pracy mogą się radykalnie odmienić.

* Jesteś niezadowolony i znudzony codziennymi obowiązkami?
* Czy z utęsknieniem wyglądasz końca tygodnia jako chwilowej ulgi w monotonnej rutynie?
* Miejsce pracy może być frontem, na którym chrześcijanie będą doświadczać zwycięstwa!

Nate Belkstrom – autor, mówca konferencyjny od 1991r. N. Belkstrom naucza ludzi w Ameryce i Europie jak pokonać przepaść pomiędzy chrześcijaństwem a pracą zarobkową

Spis treści:
1. Praca – święta czy świecka?
2. Dlaczego praca?
3. Kto jest szefem?
4. Jak odnosić się do szefa?
5. Doskonałość – mój obowiązek
6. Ale ty nie znasz mojego szefa
7. Nagroda za dobrze wykonaną pracę

Wydawca: Barnaba
ISBN: 83-909404-5-0
Ilość stron: 74
Format: 15×21 cm
okładka: miękka
Autor: Nate Belkstrom

Tytuł: Zwycięstwo w miejscu pracy

Fragment
Wstąp do jakiejkolwiek księgarni chrześcijańskiej w Ameryce, a znajdziesz tam mnóstwo książek na temat małżeństwa, rodzicielstwa, finansów oraz wiele innych. Jest jednak pewna dziedzina życia, która zdaje się być zupełnie zapomniana. Jest nią praca. Oszacowano, że dziewięćdziesiąt procent wszystkich chrześcijan nigdy nie przeczytało książki na temat pracy. Wyobraźcie to sobie!

Dlaczego przedmiot pracy jest „ostatnim bastionem” chrześcijańskiego życia? Wierzę, że pierwszym, najważniejszym pytaniem odnośnie pracy, na jakie musimy odpowiedzieć, jest czy praca jest święta czy świecka? Czy też powinienem powiedzieć „Czy praca jest duchową czy naturalną czynnością? Czy jest to coś, co robimy, przede wszystkim po to, by opłacić nasze zobowiązania finansowe?” To, jak odpowiesz na te pytania wpłynie na twoje doświadczenie zawodowe, a w rezultacie na całe twoje chrześcijańskie życie.

Pomyśl o tym. Najprawdopodobniej więcej swojego aktywnego czasu spędzasz w pracy, niż gdziekolwiek indziej. Jeżeli praca jest czymś naturalnym (robionym głównie po to, by opłacić rachunki i wyżywić rodzinę), to około połowa aktywnych godzin w twoim życiu nie ma żadnej duchowej wartości.

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button