Zdrowie

Zabójcze emocje. Umysł, ciało, duch

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Zabójcze emocje Dzisiejsze czasy obfitują wręcz w nadmiar emocji. Dr Don Colbert w swojej książce demaskuje te potencjalnie niszczące uczucia – ujawnia, czym są, skąd się biorą, i jak się przejawiają. Nie musisz być zdany na łaskę swoich emocji. Dr Cobert, skupiając się na czterech wartościach, niezbędnych dla emocjonalnego zdrowia i dobrego samopoczucia – na prawdzie, przebaczeniu, radości i pokoju – pokazuje, jak wznieść się ponad zabójcze emocje i odnaleźć prawdziwe zdrowie – ciała, umysłu i ducha.

Stres, gniew, lęk, niepokój, depresja – każda negatywna emocja może zmienić się w tykającą bombę zegarową. Destrukcyjne emocje działają na ciało jak toksyny, a ich skutkiem jest wiele poważnych chorób – nadciśnienie, artretyzm, stwardnienie rozsiane, zespół jelita drażliwego, a nawet niektóre rodzaje raka. Mogą skrócić ci życie i ograbić ze zdrowia, na którym tak ci zależy.

Znany i ceniony autor napisał o tym tytule:

Nigdy wcześniej nie czytałem książki, która by już po lekturze 30 pierwszych stron całkowicie mnie zmieniła. Bóg za jej pośrednictwem pokazał mi, jak w ciągu dwóch dni zmniejszyć poziom stresu prawie do zera. Nie tylko gorąco polecam książkę Zabójcze emocje, lecz wręcz nalegam, by przeczytał ją każdy, kto prowadzi aktywne życie lub pełni wymagającą posługę duszpasterską – ta lektura to obowiązek! — Gary Smalley

Tytuł: Zabójcze emocje. Umysł, ciało, duch

Specyfikacja produktu
ISBN 978-83-7595-294-0
Okładka Oprawa miękka
Wymiary 14 x 20,2 cm
Ilość stron 300
Rok wydania 2011
Wydawca: Wydawnictwo m

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button