Zdrowie

Żywność – naturalne lekarstwo. Co nam szkodzi, a co nam pomaga?

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Żywność - naturalne lekarstwo. Co nam szkodzi, a co nam pomaga? Jak zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia raka i chorób serca, wprowadzając do swojej diety określony produkt? Jakie zmiany powinieneś wprowadzić do swojej diety, by pozbyć się dolegliwości trapiących cię już teraz albo uniknąć ich w przyszłości? Jak jeść smacznie i zdrowo? Co zyskujesz, wprowadzając do diety np. zieloną herbatę, jogurt albo truskawki?

Na wszystkie te pytania odpowiada prof. M. Hamm. Znakomity niemiecki dietetyk pokazuje, jak dzięki nawet drobnym zmianom wprowadzanym do codziennych posiłków możemy dłużej cieszyć się zdrowiem, poprawić sprawność fizyczną i zwiększyć odporność organizmu. Dzięki radom zawartym w tej książce możesz poprawić jakość swojego życia i dłużej cieszyć się zdrowiem!

Prof. dr Michael Hamm jest dietetykiem specjalizującym się w odżywianiu sportowców, poradnictwie dietetycznym i w profilaktyce chorób. Pracuje m.in. jako ekspert do spraw odżywiania dla czasopism „Fit for Fun” oraz „My Life” oraz wykłada w Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Hamburgu.

Tytuł: Żywność – naturalne lekarstwo. Co nam szkodzi, a co nam pomaga?

Autor: Prof. Michael Hamm
ISBN 978-83-60040-93-5
EAN 9788360040935
Format 130×200 mm
Stron 180
Rok wydania 2009
Wydanie Pierwsze
Oprawa broszurowa
Wyd. Esprit

Oceń książkę
Nie ma jeszcze głosów.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button